Igrushki Ratsiony Сухняшки Shariki

Гілочки яблуні 100 г Zelena Zoo

 
Гілочки яблуні 100 г Zelena Zoo
Цена:
58,50 грн
Код товара:
ZZ-VY100
Наличие:
много
Гілочки яблуні 100 г Zelena Zoo

Гілочки яблуні 100 г Zelena Zoo - натуральні гілочки дерев, - обов'язкова добавка до кормів шиншил, дегу, кроликів, морських свинок, щурів, хом'яків та мишок. Постійне споживання паличок забезпечує відмінний стан зубів і запобігає їх захворюванню на довгий час.

Гілочки яблуні - природне джерело волокна, мінеральних речовин, мікроелементів та вітаміну С. Речовини, що містяться в них регулюють функціонування сечовидільної системи, шлунково-кишкового тракту (діарея, гельмінтоз) та нервової системи. Чудовий натуральний продукт.

Склад: натуральні молоді гілки яблуні.

Вага: 100 г висушених гілочок яблуні з корою.

Заготовляють гілочки фруктових дерев навесні та влітку, оскільки у період значно більше вітамінів і корисних речовин, інших дерев — взимку, т.к. в них у цей час накопичується максимальна кількість жирів та білка.

Гілки плодових дерев та чагарників обов'язково повинні входити до щоденного раціону гризунів та кроликів. Це необхідно не тільки для різноманітності їх раціону, але і для сточування зубів, що постійно ростуть. Дуже важливо давати гілки із корою, оскільки саме кора є основним джерелом поживних речовин. Гілки чагарників містять значну кількість цінних білків, вітамінів, мінеральних речовин та мікроелементів. Палички для гризіння з гілок підтримують зуби Вашого вихованця у здоровому стані природним способом.

Постійне споживання паличок забезпечує відмінний стан зубів тривалий час.

Рекомендації щодо годування: розмістіть кілька гілочок по всій клітині та регулярно замінюйте брудні гілочки свіжими.

С данным товаром также покупают:


Информация о производителе