Igrushki Ratsiony Сухняшки Shariki

Блакитна глина для равликів і папуг 200 г Zelena Zoo

 
Блакитна глина для равликів і папуг 200 г Zelena Zoo
Цена:
65,00 грн
Код товара:
ZZ-BG200
Наличие:
много
Блакитна глина для равликів і папуг 200 г Zelena Zoo

Блакитна глина для равликів і папуг 200 г Zelena Zoo - це унікальний продукт природи, який абсолютно нешкідливий для всіх живих істот на планеті. Вона містить в собі джерело корисних мікроелементів (кремній, фосфор, натрій, залізо, кальцій і т.д. понад 15 мінералів, а також іони срібла. Саме срібло надає такий благородний колір глині.), навіть нечасте вживання глини, заповнює їх недолік. Блакитна глина є прекрасним сорбентом, її можна застосовувати зовнішньо і всередину. Використання глини в їжу і в вигляді ванн, виводить токсини і нормалізує обмін речовин.

Для Равликів Ахатин

Кремній і кальцій в глині сприяє зміцненню раковини і м'язів молюска. Після додавання в їжу навіть невеликої кількості глини у равликів починає краще рости раковина. Глина пригнічує патогенні мікроорганізми, виводить токсини, покращує обмін речовин і імунітет.

Лікування равлика блакитною глиною:

Розведіть глину теплою водою або молоком (1 чайна ложка на 100 мл). Посадіть равлика але не лишайте його без нагляду. Через декілька хвилин змийте глину чистою водою.

Для Папуг

Глина завжди має бути доступна всім видам птахів. Наявність глини в раціонах папуг і інших птахів серйозно недооцінюється власниками. Багато хто знає про те, що в природі папуги щодня прилітають на глинисті обриви річок, де у великих кількостях поїдають глину. Подивіться, яку воду п'ють хвилясті папуги, корели, какаду в природі - це дуже густий розчин глини, практично мінеральна суспензія. Багато папуг із задоволенням гризуть стіни, але замість того, щоб ганяти птахів з шаф і карнизів - треба забезпечити птахів доступними для них мінеральними підгодівлями.

Глина - природний пребіотик, який сприяє нормалізації мікрофлори кишківника у птахів. Зміцнює кістки скелета, покращує оперення, сприяє нормальному травленню. У складі тільки природні компоненти без шкідливих речовин і ароматизаторів. Має досить пористу розсипчасту структуру, зручну для клювання птахами.

Для Людей

Натуральна блакитна глина зменшує зморшки, тонізує і робить шкіру більш пружною. Блакитна глина добре очищає шкіру і вирівнює її колір. Це актуально в будь-яку пору року. Крім того, вона прибирає чорні цятки, допомагає звузити пори і прибрати сальний блиск, освітлює веснянки і навіть зменшує зморшки! Загалом, регулярно застосовуйте блакитну глину - і через кілька місяців будете виходити на фотографіях помітно краще.

С данным товаром также покупают:

 
Яблучко сушене для гризунів Крафт 80 г Zelena Zoo
79,00 грн
 
КорнеСуміш 100 г Zelena Zoo
79,50 грн
 
Дикі Ягоди для гризунів і папуг 50 г Zelena Zoo
28,00 грн
 
Гойдалка-Погризушка для папуг натур.дерев. з кульками 28 см Zelena Zoo
Качеля-погрызушка для попугаев натур. дерев. с шариками 28 см - это безопасная и полностью натуральная игрушка для пт...
88,00 грн
 
Гніздо із Кокоса для пташок, наповнювач: мох сфагнум Zelena Zoo
Гнездо из Кокоса для птиц, наполнитель мох сфагнум - это крепящаяся к клетке дуплянка полуоткрытого типа, выполненная...
89,50 грн
 
Поличка для сну на клітку дерев'яна 12 см
Полочка для сна на клетку деревянная 12 см - это полка-этаж для лазанья и отдыха толщиной 25 мм из натурального шлифо...
68,00 грн
Жердинка з довгими канатами 25 см Zelena Zoo
128,00 грн
 
Подарунковий набір для середніх папуг Zelena Zoo
460,00 грн

Информация о производителе