Igrushki Ratsiony Сухняшки Shariki

Гілочки смородини 40 г Zelena Zoo

 
Гілочки смородини 40 г Zelena Zoo
Цена:
33,50 грн
Код товара:
ZZ-VS40
Наличие:
много
Гілочки смородини 40 г Zelena Zoo

Гілочки смородини 40 г Zelena Zoo входять до раціону більшості травоїдних тварин, найбільше в них цінується їхня кора, багата різноманітними поживними природними, мікро- та макроелементами, вітамінними комплексами. Смородина це здорова закуска, яка містить багато вітамінів, танінів та пектинів (волокон) і водночас невелику кількість калорій. Це натуральний продукт, висушений на повітрі, який використовується як індивідуальне або додаткове харчування для наших улюбленців. Натуральні інгредієнти зміцнюють імунну систему.

Склад: 100% гілочки смородини (чорної та червоної). Палички зібрані зі здорових чагарників, які ростуть у чистих районах.

Чорна смородина - природна комора цінних вітамінів: C, P, B, E, K. Багата різними природними корисними добавками: міддю, фолієвою кислотою, залізом, цинком, фітонцидами, магнієм, калієм, марганцем. Гілки чорної смородини можна пропонувати тварині як ласощі і як підтримку хвороби, а також використовуються для профілактики різних розладів і захворювань. Незамінний засіб при розладах шлунка (що закріплює), допомагає у боротьбі з інфекційними розладами шлунка та кишечника (дизентерія, стафілокок), порушення роботи печінки, нирок, при кісткових захворюваннях (артрити, артрози тощо), нейтралізує шкідливі речовини.

Червона смородина настільки ж корисна, наскільки і чорна, але трохи відрізняється від чорнобрового побратима: у ній практично в 5 разів менше вітаміну С. Зате в червоній смородині містяться інші корисні вітаміни та речовини: Бета-каротин, вітаміну Р, С, А, Е , органічні кислоти та антиоксиданти. Гілки червоної смородини прекрасні корисно-вітамінні ласощі для всіх гризунів, виводять з організму шкідливі речовини і токсини, насичуючи його вітамінами. Є протипоказання: проблеми із серцем.

Запаху від гілок вираженого немає, доки гризун не починає її гризти. Потім чується явний запах смородини.

Гілки темно-коричневого та бежевого кольору. Дуже сухі, кора на них майже як лушпиння. Гілки тонкі, неміцні, легко ламаються рукою, вони були молодими на момент зрізу. Гілки майже немає відростків, більшість просто прямі.

Порадуйте свого улюбленця якісними та корисними ласощами!

Гілковий корм використовується в раціоні цілий рік, але особливо він необхідний тваринам у зимовий час. З пізньої осені та протягом всієї зими гілочки допоможуть пухнастим улюбленцям впоратися з авітамінозом та зміцнити свій організм.

С данным товаром также покупают:


Информация о производителе