Igrushki Ratsiony Сухняшки Shariki

Березові чіпси 50 г Zelena Zoo

 
Березові чіпси 50 г Zelena Zoo
Цена:
33,50 грн
Код товара:
ZZ-BC50
Наличие:
много
Березові чіпси 50 г Zelena Zoo

Березові чіпси 50г Zelena Zoo - це натуральні гілочки берези подрібнені до розміру "чурбачків" для підтримки зубів шиншил, дегу, кроликів, морських свинок, щурів та хом'яків у здоровому стані. Кора берези містить значну кількість цінних мінеральних речовин, вітамінів та мікроелементів.

Постійне споживання паличок забезпечує відмінний стан зубів тривалий час. Регулярно замінюйте з'їдені палички свіжими. Гілки плодових дерев та чагарників обов'язково повинні входити до щоденного раціону гризунів та кроликів. Це необхідно не тільки для різноманітності їх раціону, але і для сточування зубів, що постійно ростуть. Дуже важливо давати гілки із корою, оскільки саме кора є основним джерелом поживних речовин. Гілки дерев містять значну кількість цінних білків, вітамінів, мінеральних речовин та мікроелементів.

Рекомендації щодо годування: давати кілька березових чіпсів-чурбачків на день залежно від розмірів тварини і регулярно замінюйте брудні гілочки свіжими.

Вага: 50 г висушених спилів берези з корою.

Порадуйте свого улюбленця якісними та корисними ласощами!

Гілковий корм використовується в раціоні цілий рік, але особливо він необхідний тваринам у зимовий час. З пізньої осені та протягом всієї зими гілочки допоможуть пухнастим улюбленцям впоратися з авітамінозом та зміцнити свій організм.

С данным товаром также покупают:


Информация о производителе