Igrushki Ratsiony Сухняшки Shariki

Сухняшки: Рубець яловичий пакет 50 г Zelena Zoo

 
Сухняшки: Рубець яловичий пакет 50 г Zelena Zoo
Цена:
68,00 грн
Код товара:
ZZ-SR50
Наличие:
много
Сухняшки: Рубець яловичий пакет 50 г Zelena Zoo

Сухняшки: Рубець яловичий пакет 50 г Zelena Zoo - висококалорійний продукт з високим вмістом жиру, багатий на білок, фосфор, кальцій. Прекрасні та корисні ласощі для собак.

Наші Сухняшки - це натуральні, смачні та ароматні сушені ласощі для собак, насичені протеїном, макро та мікроелементами. Поліпшують настрій та активність собаки. Прекрасно масажують ясна та зміцнюють м'язи щелеп, очищають зубний наліт. Сприяють правильному формуванню та підтримці в нормі суглобів собак. Не містять штучних ароматизаторів та консервантів.

Шматочки наших ласощів є чудовим заохоченням під час дресирування. Ваш собака запам'ятає більше команд із сушеними ласощами від Zelena Zoo!

Пакування: поліпропіленовий пакет 50 грам.

Термін зберігання: 1 рік.

Рекомендації щодо годування: 10% добового раціону собак старше 3-х місяців.

У технологічному процесі не використовуються консерванти, ароматизатори та хімічні домішки для покращення смаку та запаху. Метод сушіння дозволяє зберегти поживні речовини, а також природний смак та запах. Ласощі для собак мають цілісну волокнисту структуру, яка при розжовуванні створює ефект зубної щітки та очищає зуби собак.

Сухняшки: Рубець яловичий пакет 50 г Zelena Zoo — не тільки смачні, але й корисні «довгограючі» ласощі для собак, багаті на вітаміни і мінерали. Підходить як для цуценят та молодих собак для нормального розвитку зубної системи, так і для відволікання та чищення зубів дорослого собаки.

С данным товаром также покупают:

 
Глиняний камінь для папуг з насінням, овочами і квітами 100 г Zelena Zoo
128,00 грн
 
Блакитна глина для равликів і папуг 200 г Zelena Zoo
65,00 грн
 
Просо в колосках 30 г Zelena Zoo
28,00 грн
 
ПОГРИЗУШКИ гілочки (палички) для гризунів 50 г Zelena Zoo
ПОГРЫЗУШКИ палочки для грызунов 50г Zelena Zoo— натуральные веточки деревьев. Обязательная добавка к кормам шиншилл, ...
32,00 грн
 
Шовковиця/Яблуня ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo
Шелковица & Яблоня ЗЕЛЕНЫЙ РАЦИОН для грызунов 100 г Zelena Zoo- здоровое удовольствие на каждый день. Содержит сбала...
71,00 грн
 
Мікс Овочів сушених для гризунів Крафт 80 г Zelena Zoo
79,00 грн
 
Гілочки шовковиці 50 г Zelena Zoo
30,50 грн
 
Яблучко для гризунів 50 г Zelena Zoo
38,50 грн

Информация о производителе