Igrushki Ratsiony Сухняшки Shariki

Присада на клітку з хомутиками береза, ліщина 25 см Zelena Zoo

 
Присада на клітку з хомутиками береза, ліщина 25 см Zelena Zoo
Цена:
32,00 грн
Код товара:
ZZ-PB25
Наличие:
много
Присада на клітку з хомутиками береза, ліщина 25 см Zelena Zoo

Присада на клітку з хомутиками береза, ліщина 25 см Zelena Zoo необхідна птахам для ночівлі та денного проведення часу. Найкраще прикріплювати у клітці справжні гілочки дерев, так як від того, з якого матеріалу зроблені присади, залежить здоров'я лапок та загальне самопочуття птиці. Також натуральні гілки берези і ліщини папуги та інші птахи зможуть гризти дзьобом, поповнюючи організм додатковими мікроелементами.

Жердинка може бути встановлена ​​в будь-якому місці клітки, застосовна до будь-якого типу (вертикальних або горизонтальних) решітки клітки. Надійне та зручне металеве кріплення, прути клітини затискаються між металевими гайками.

Переваги жердинок з корою перед гладкошліфованими дерев'яними жердинками: якщо поверхня повністю гладка і рівна, то при сидінні на ній кінцівки відчуватимуть тиск на ті самі точки, а це не дуже добре. Пластикові жердинки взагалі можна ставити в клітину лише в період хвороби пернатого, коли необхідно піддавати клітку дезінфекції.

Папуги мають природний рефлекс при сидінні на гілці міцно стискати її кігтиками. Оскільки папуги практично весь час проводять у клітці, їм необхідно надати жердинки, різні за формою та розміром.

Наші березові жердинки з корою дозволяють птахам правильно ставити лапу під час посадки, гризти їх без шкоди для здоров'я, отримуючи при цьому корисні речовини.

Розмір: 25 см довжина (діаметр натуральної жердинки може змінюватись від 1 до 2 см)

Матеріали: дерево берези або ліщини, два хомутики для кріплення.

Важливо: жердинки натуральні і можуть мати природні нерівності, повністю безпечні для здоров'я птахів. Кора продукт натуральний, дефекти кори АБО ЇЇ ЧАСТИНА ВІДСУТНІСТЬ не є браком!

Кожен виріб з натуральної деревини має свою унікальну форму та текстуру і може відрізнятись від представленого на картинці.

С данным товаром также покупают:

 
Копошилка для папуг (суха годівничка) 100 г Zelena Zoo
Копошилка для попугаев (сухая кормушка) 100 г Zelena Zoo - это емкость с разнообразными травами и семенами, веточками...
112,00 грн
 
Шишка-іграшка для папуг з намистинами 17 см Zelena Zoo
Шишка-игрушка для попугаев с бусинами 17 см - это безопасная и полностью натуральная игрушка для птиц из шишки крымск...
62,00 грн
 
Кулька із лози ротангової пальми 4 см Zelena Zoo
Шарик из лозы ротанговой пальмы 4 см Zelena Zoo со звонком для грызунов - это совершенно безопасная и очень красивая ...
36,00 грн
 
Гойдалка-Погризушка для папуг натур.дерев. з кульками 28 см Zelena Zoo
Качеля-погрызушка для попугаев натур. дерев. с шариками 28 см - это безопасная и полностью натуральная игрушка для пт...
88,00 грн

Информация о производителе