Igrushki Ratsiony Сухняшки Shariki

Запашний луг ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo

 
Запашний луг ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo
Цена:
89,50 грн
Код товара:
ZZ-ZR-DL
Наличие:
много
Запашний луг ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo

Запашний луг ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo - ароматна суміш прямо з природи. Збалансована, багата суміш трав та листя – це здорове доповнення до щоденного раціону гризунів. Сушені трави забезпечують відмінне травлення та правильну сточку зубів.

Здорова дієта, багата на клітковину щодня. Зелений раціон Запашний луг не тільки чудово пахне, але і є важливою частиною меню. Природні інгредієнти для правильного збалансованого та здорового харчування гризунів.

Склад: сушені квіти та листя конюшини, кульбаби, подорожника, м'яти, суниці, кропиви.

Вага: 100 грам.

Годування гризунів зеленими кормами у достатній кількості забезпечує їх вітамінами, мінеральними речовинами та повноцінним білком. Сприяє вирощуванню здорового, добре розвиненого молодняку.

Кропива дуже багата аскорбіновою кислотою, каротином, а також вітамінами К, Е і В і мікроелементами: серед яких залізо, магній, мідь, кальцій та ін. У листі кропиви також містяться флаваноїди, дубильні речовини, таніни, фітонциди, органічні кислоти, хлорофіл, глікозиди та інші. Кропива застосовується як ранозагоювальний, сечогінний, загальнозміцнюючий, проносний, вітамінний, протисудомний, відхаркувальний засіб. Кропиву так само рекомендують як засіб, що підвищує виділення молока, звичних запорах, шлункових коліках, розладах травлення.

Подорожник багатий на клітковину і вітаміни, містить вітамін С, каротин і фітонциди. Подорожник здатний позбавити хвороб шлунка. Подорожник має кровоспинну, протимікробну, ранозагоювальну, відхаркувальну та знижуючу тиск дію.

Конюшина - прекрасний очисник слизу і крові, допомагає зупиняти поширення інфекцій усередині тіла. Червона конюшина - надійне джерело поживних речовин, які необхідні для боротьби з дегенеративними хворобами. Це антибіотичний, протизапальний, антивірусний, протигрибковий, антимікробний, протипухлинний засіб.

Листя кульбаби мають сечогінні властивості, тому корисні для зниження вмісту рідини в організмі, знижуючи кров'яний тиск і рівень цукру в крові. Характерні високим вмістом магнію. Корисні при лікуванні інфекцій сечових шляхів і дуже добре впливають на печінку.

М'ята є гарним заспокійливим, має сечогінну та жовчогінну властивості, сильну протизапальну дію. М'ята є прекрасним болезаспокійливим засобом. Дика м'ята давно застосовується за різних захворювань шлунка.

Листя суниці є полівітамінним засобом, що допомагає при авітамінозі, діабеті, порушеному обміні речовин. Листя суниці допомагають у процесі кровотворення.

С данным товаром также покупают:


Информация о производителе