Igrushki Ratsiony Сухняшки Shariki

Будиночок Вулик із кокоса для пташок і гризунів Zelena Zoo

 
Будиночок Вулик із кокоса для пташок і гризунів Zelena Zoo
Цена:
176,00 грн
Код товара:
ZZ-UL
Наличие:
много
Будиночок Вулик із кокоса для пташок і гризунів Zelena Zoo

Будиночок Вулик із кокоса для пташок і гризунів Zelena Zoo кокосовий будиночок підійде для малих (хвилястий) та деяких середніх папуг (нерозлучник), а також у вигляді дуплянки його можна використовувати для амадин та інших дрібних птахів. Можна повісити у клітку до щурика, мишки або хом'ячка. Затишне закрите гніздо із справжнього кокосу, щоб птахи змогли усамітнитися. У такому будинку приємно ховатися та грати. До верхньої частини клітки воно кріпиться за допомогою спеціального затиску. Папуги його дуже люблять гризти, лазити ним, грати в наздоганяння, ще й сплять там.

Будиночок з кокосу – це гарний аксесуар для клітки. Він підходить для дрібних птахів, таких як зеброві амадини, японські, рисові. Кріпиться такий будиночок усередині клітки.

Крім ефектного зовнішнього вигляду, цей будиночок абсолютно безпечний - він зроблений з цілісного кокосу. Жодної хімії, клею, барвників - все натуральне. Кокосовий будиночок – чудове придбання: простий, екологічний, естетичний. Він ідеально підійде амадинам та іншим невеликим птахам, які віддають перевагу гніздування в дуплах. Пташки приймуть його за гніздо. Адже у природі вони облюбовують будь-які дуплоподібні "приміщення".

У природі для гніздування птахи найчастіше віддають перевагу стовбурам старих дерев із дуплами всередині. Тому якщо ви збираєтеся зайнятися розведенням пернатих улюбленців, подбайте про те, щоб домашній будиночок для папуг був максимально схожий на природний. Вибір будиночка для птахів найактуальніший для тих, хто планує займатися їх розведенням. Розведення – це завжди серйозний процес, і будиночок потрібно вибирати уважно. Він повинен бути безпечним, екологічним, за потреби власник повинен мати швидкий доступ до гнізда.


Информация о производителе