Igrushki Ratsiony Сухняшки Shariki

Пирій ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів

 
Пирій ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів
Цена:
71,00 грн
Код товара:
ZZ-ZR-PR
Наличие:
много
Пирій ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів

Пирій ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo – трав'яниста злакова рослина із лікарськими властивостями, ароматна суміш прямо з природи. Здорове задоволення кожного дня. Збалансована, багата суміш трав та листя – це здорове доповнення до щоденного раціону гризунів. Сушені трави - справжня слабкість для ваших травоїдних, що забезпечує відмінне травлення та правильну сточку зубів.

Пирій ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo - здорова дієта, багата на клітковину щодня. Зелений раціон Пирій є важливою частиною меню. Природні інгредієнти для правильного збалансованого та здорового харчування гризунів.

Пирій ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів не тільки сприятиме здоров'ю і благополуччю вашого вихованця, але й принесе задоволення від кожного прийому їжі. Включіть пирій до щоденного меню вашого гризуна і спостерігайте за тим, як значно покращується його якість життя та загальний стан здоров'я.

Ідеально підходить для широкого спектру гризунів, включаючи кроликів, морських свинок, хом'яків, шиншил, дегу, щуриків, мишок піщанок та інших малих домашніх вихованців. Він є відмінним вибором як для щоденного харчування, так і для різноманітності в раціоні вашого вихованця.

Також сушена трава пирію може бути корисним доповненням до раціону багатьох видів папуг, але його слід вводити обережно та в малих кількостях. Сушена трава пирію містить вітаміни та мінерали, які можуть підтримувати загальне здоров'я птахів, зокрема вітамін С, К, і залізо. Вони також мають антиоксидантні властивості, які можуть бути корисними для здоров'я папуг.

Склад: трава пирію повзучого зібрана до цвітіння.

Вага: 100 грам.

Годування гризунів зеленими кормами у достатній кількості забезпечує їх вітамінами, мінеральними речовинами та повноцінним білком. Сприяє вирощуванню здорового, добре розвиненого молодняку. Виріб зібрано та упаковано вручну.

Також в наявності є Запашний луг ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів

С данным товаром также покупают:

 
Малина/Ожина ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo
Малина & Ежевика ЗЕЛЕНЫЙ РАЦИОН для грызунов 100 г Zelena Zoo - листья малины и ежевики содержат органические кислоты...
71,00 грн
 
Мікс Овочів сушених для гризунів Крафт 80 г Zelena Zoo
79,00 грн
 
Березові чіпси 50 г Zelena Zoo
Березовые чипсы 50г Zelena Zoo — это натуральные веточки березы измельченные до размера "пенечков" для поддержания зу...
33,50 грн
 
Гарбузик сушений для гризунів 50 г Zelena Zoo
38,50 грн
 
Фундук (листя ліщини) ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo
71,00 грн
 
Акація (лист з квітом) ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo
71,00 грн
 
Бурячок для гризунів сушений 50 г Zelena Zoo
38,50 грн
 
Морква для гризунів сушена 50 г Zelena Zoo
38,50 грн

Информация о производителе