Igrushki Ratsiony Сухняшки Shariki

Іграшка для точення дзьоба пташок з пемзою 15 см Zelena Zoo

 
Іграшка для точення дзьоба пташок з пемзою 15 см Zelena Zoo
Цена:
82,00 грн
Код товара:
ZZ-ITK15
Наличие:
много
Іграшка для точення дзьоба пташок з пемзою 15 см Zelena Zoo

 

 

Іграшка для точення дзьоба пташок з пемзою 15 см Zelena Zoo - це симпатичний пристрій для птахів з каменю-пемзи, дерев'яних кольорових намистин та дзвіночка на металевому канаті. Прекрасний засіб для чищення та сточки дзьоба та пазурів.

У природі птахи сточують ороговілу частину дзьоба про каміння, гілки дерев або тверду їжу. Т.як у домашніх умовах у папуг та птахів немає можливості сточувати дзьоб, у кожній клітці має бути камінь або ось така Іграшка для точення дзьоба з пемзою. Повісивши її в клітці, - у вашого птаха не виникатиме незручностей з прийняттям їжі через надмірно відрослу довжину дзьоба.

Ця іграшка для точення дзьоба вбереже ваше майно від псування, і допоможе завжди бути у чудовій фізичній формі. Іграшка допоможе задовольнити природну цікавість папуги щось розв'язувати, розкручувати, точити та колупати. Ваш пернатий лазитиме, висітиме, "бодатиме" цю іграшку, так що сміливо можна назвати її тренажером "зі спортивним ухилом".

Розгойдуватися на гойдалках - одна з найулюбленіших ігор папуги. Підвішена в клітці іграшка займе папугу не на один день. Адже нормальний стан енергійного та компанейського пернатого, що-небудь смикати, гризти, бренчати, створювати більше шуму. Іграшка зробить щасливішим за вашого бешкетника.

Іграшки для папуг не тільки чудовий спосіб розважити пташку поки вас немає вдома, це важливий елемент фізичного та психологічного розвитку вашого улюбленця.

Розміри: 15*5 см.

Пам'ятайте, що у папуги мозок розвинений, як у дитини 3-х років, а в цьому віці діти грають, впізнають світ та хуліганять!

Якщо ви завели собі пернатого друга, - зробіть його життя цікавим та щасливим!

 

С данным товаром также покупают:


Информация о производителе