Igrushki Ratsiony Сухняшки Shariki

Хвощ польовий ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo

 
Хвощ польовий ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo
Цена:
63,00 грн
Код товара:
ZZ-ZR-HP
Наличие:
много
Хвощ польовий ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo

 

Хвощ польовий ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo - ароматна суміш прямо з природи. Сушені трави - справжня слабкість для ваших травоїдних, що забезпечує відмінне травлення та правильну сточку зубів. Зелений раціон Хвощ польовий не тільки чудово пахне, але і є важливою частиною меню. Природні інгредієнти для правильного збалансованого та здорового харчування гризунів.

Склад: пагони хвоща польового.

Вага: 100 грам.

Годування гризунів зеленими кормами у достатній кількості забезпечує їх вітамінами, мінеральними речовинами та повноцінним білком.

Нерідко постає питання, чи підходить польовий хвощ для кроликів? Фермери-початківці можуть сумніватися, чи можна давати кроликам хвощ, тому що відомо, що це отруйна рослина. Однак тут треба знати - хвощ досить поширений у природі і багато видів магазинного сіна містять у своєму складі цю рослину. Хвощ має кілька видів, найкориснішим вважається польовий. Його дають травоїдним невеликими порціями, змішуючи з іншим кормом. Хвощ регулює роботу травної системи. Запобігає утворенню каменів у сечовивідних шляхах та підтримує обмін речовин.

Хвощ польовий – найкраще джерело легкозасвоюваного кремнію та калію для гризунів. Зміцнює кігті та благотворно впливає на шерсть вихованця. Крім того, хвощ підтримує регенерацію кісткової тканини після всіх травм і діє як сечогінний засіб, усуваючи ризик захворювання нирок.

Чи підходить для годування кроликів польовий хвощ? Ця рослина для деяких тварин отруйна, але тільки не для наших пухнастиків. Вони із задоволенням його їдять. Бажано хвощ змішати з іншими кормами і не давати його в надто великій кількості.

С данным товаром также покупают:


Информация о производителе