Igrushki Ratsiony Сухняшки Shariki

Іграшка Середземномор'я з мушлями Zelena Zoo

Іграшка Середземномор'я з мушлями Zelena Zoo
Цена:
475,00 грн
Код товара:
ZZ-SRM
Наличие:
много
Іграшка Середземномор'я з мушлями Zelena Zoo

Іграшка Середземномор'я з мушлями Zelena Zoo  з натуральних кокосів для середніх та великих папуг. Допоможе задовольнити природну цікавість папуги щось розв'язувати, розкручувати, точити та колупати. Іграшки для папуг не тільки чудовий спосіб розважити пташку поки вас немає вдома, це важливий елемент фізичного та психологічного розвитку вашого улюбленця. Ваш пернатий лазитиме, висітиме, "бодатиме" цю іграшку, так що сміливо можна назвати її тренажером "зі спортивним ухилом".

Іграшка Середземномор'я з мушлями Zelena Zoo може бути використана як сховище матеріалів для пташиного гнізда або смаколиків, що сприяє підтримці природних рефлексів папуг. Абсолютно нешкідлива для здоров'я птахів.

Розгойдуватися на гойдалках одна з найулюбленіших ігор папуги. Підвішена в клітці іграшка займе папугу не один день. Адже нормальний стан енергійного і компанейського пернатого щось смикати, гризти, бренчати, створювати більше шуму. Іграшка Середземномор'я з мушлями Zelena Zoo зробить щасливішим вашого бешкетника.

Розміри: довжина 45-55 см, ширина 15 см

Пам'ятайте, що у папуги мозок розвинений, як у дитини 3-х років, а в цьому віці діти грають, впізнають світ та хуліганять!

Якщо ви завели собі пернатого друга, - зробіть його життя цікавим та щасливим!


Информация о производителе