Igrushki Ratsiony Сухняшки Shariki

Береза/Липа ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo

 
Береза/Липа ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo
Цена:
71,00 грн
Код товара:
ZZ-ZR-BL
Наличие:
много
Береза/Липа ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo

Береза/Липа ЗЕЛЕНИЙ РАЦІОН для гризунів 100 г Zelena Zoo – здорове задоволення на кожен день. Збалансована, багата суміш листя – це здорове доповнення до щоденного раціону гризунів. Зелений раціон Береза/Липа чудово пахне і є важливою частиною меню пухнастиків.

Склад: сушене листя та гілочки липи і берези.

Вага: 100 грам.

Годування гризунів зеленими кормами у достатній кількості забезпечує їх вітамінами, мінеральними речовинами та повноцінним білком. Сприяє вирощуванню здорового, добре розвиненого молодняку.

У листі та почках берези містяться біологічно активні речовини, такі як: флавоніди, ефірні олії, вітамін С, дубильні речовини, каротин, мікроелементи, нікотинова кислота. Листя берези, що використовується як сечогінний засіб, не дратує паренхіму нирок. Використовують листя берези та при лікуванні печінки та органів дихання (трахеїт, бронхіт, ларингіт).

Квітки липи містять ефірну олію, гіркі та дубильні речовини, флавоніди, кумарин, сапоніни, віск, цукор, глюкозу, каротин, вітаміни, мікро- та макроелементи. Препарати, приготовані з липового кольору, підвищують сечовиділення, потовиділення, покращують виділення шлункового соку, збільшують секрецію травних залоз та полегшують відтік жовчі. Вони діють також як протизапальний та заспокійливий засіб.

Рекомендовано особливо для кроликів, морських свинок, шиншил, дегу, щурів та хом'яків.

Виріб зібрано та упаковано вручну.

С данным товаром также покупают:


Информация о производителе